Land Rover Off Road sitesi yayın hayatına başladı

LandRoverOffRoad.Wordpress.Com Yayın Hayatına Başladı.

Şüphesiz ülkemizde en fazla kullanılan off road araçlarının başında Land Rover markası geliyor. İnsanların Land Rover tercih etmesinde ise bir çok neden bulunmaktadır. LandRoverOfffRoad.Wordpress.Com olarak Türkiye’de off road yapan Land Rover’ları, modellerini, modifiye adımlarını sizlerle paylaşacağız. Ayrıca beğendiğim land rover off road videoları ve fotoğraflarınıda yine sizlerle paylaşacağım.

Land Rover her aracıyla arazide off road yapabilen bir markadır. Bu blogtaki amacımız en çok kullanılan land rover modelleri hakkında sizlere bilgi vermektir. Sitemizin Defender, Discovery, Range Rover kategorilerinde ayrı ayrı her formattan land rover modelinin off road yetenekleri, off road modifiyeleri hakkında rahatlıkla bilgi sahibi olabileceksiniz. Zaten bu siteyi açmadaki tek amacım da bu. Türkiye’deki Land Rover severleri aynı çatı altında toplamak.

Bu sitede tamamen off road araçları yayınlanacak, arazide görmeye alıştığımız off road araçlarının video ve fotoğraflarını sizlerle paylaşacağım. Yeni model Land Rover’lar hakkında kısa bilgiler vereceğim. Arazide yol alan tüm Land Rover modellerini bu sitede vaktim yettiğince toplamaya çalışacağım.
Şimdilik bu kadar diyorum. LandRoverOffRoad.Wordpress.Com sitesi yayın hayatına başladı. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Umarım istediğim ve hedeflediğim kitleye ulaşacak, onlara bilgi verecek bir web sitesi inşaa etmeyi başarabilirim.  Bu kısa siteyi tanıtım ve içeriği başlatma yazımı, series 3 fotoğrafı ile kapatmak istiyorum. Bu da sitemin ilk görsel fotoğrafı olsun.

Saygılar…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s